X
عکس دکتر علی اصغر دستیار

دکتر علی اصغر دستیار

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر دستیار متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اصغر دستیار نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اهواز، كيانپارس، خيابان٥غربي، فاز يك، مجتمع فارابي، طبقه ٥
 • 09029381710
 • 0
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش
 • نظام پزشکی: 107584
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر دستیار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اصغر دستیار

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علی اصغر دستیار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی اصغر دستیار در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اصغر دستیار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر دستیار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر دستیار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اصغر دستیار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اصغر دستیار به آدرس اهواز، كيانپارس، خيابان٥غربي، فاز يك، مجتمع فارابي، طبقه ٥، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اصغر دستیار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اصغر دستیار تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اصغر دستیار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اصغر دستیار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اصغر دستیار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش دریافت کنند.

دکتر علی اصغر دستیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اصغر دستیار در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اصغر دستیار کجاست؟

مطب دکتر علی اصغر دستیار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، كيانپارس، خيابان٥غربي، فاز يك، مجتمع فارابي، طبقه ٥ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اصغر دستیار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اصغر دستیار که 09029381710 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر دستیار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر دستیار، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی های کبد، پانکراس و سرطان های دستگاه گوارش، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر دستیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اصغر دستیار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اصغر دستیار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اصغر دستیار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اصغر دستیار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس