X
عکس دکتر علی اصغر توسلی

دکتر علی اصغر توسلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر توسلی متخصص داخلی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اصغر توسلی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • شیراز-خیابان زند-بین ۲۰ متری و فلسطین-ساختمان شایان-طبقه دوم-واحد ۸
 • 0
 • 07132319690
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 41275
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر توسلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اصغر توسلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علی اصغر توسلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی اصغر توسلی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اصغر توسلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر توسلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر توسلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اصغر توسلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اصغر توسلی به آدرس شیراز-خیابان زند-بین ۲۰ متری و فلسطین-ساختمان شایان-طبقه دوم-واحد ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اصغر توسلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اصغر توسلی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اصغر توسلی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اصغر توسلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اصغر توسلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر علی اصغر توسلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اصغر توسلی در زمینه متخصص داخلی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اصغر توسلی کجاست؟

مطب دکتر علی اصغر توسلی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز-خیابان زند-بین ۲۰ متری و فلسطین-ساختمان شایان-طبقه دوم-واحد ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اصغر توسلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اصغر توسلی که 0 - 07132319690 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر توسلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر توسلی، متخصص داخلی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر توسلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اصغر توسلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اصغر توسلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اصغر توسلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اصغر توسلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس