X
عکس دکتر علی اسماعیلی

دکتر علی اسماعیلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اسماعیلی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اسماعیلی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، خیابان پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 146، طبقه دوم، واحد 3
 • 09128168633
 • 02122583077
 • متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت
 • نظام پزشکی: 76410
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اسماعیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اسماعیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اسماعیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اسماعیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اسماعیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اسماعیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اسماعیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اسماعیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اسماعیلی به آدرس تهران، خیابان پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 146، طبقه دوم، واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اسماعیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اسماعیلی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اسماعیلی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اسماعیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اسماعیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت دریافت کنند.

دکتر علی اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اسماعیلی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اسماعیلی کجاست؟

مطب دکتر علی اسماعیلی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 146، طبقه دوم، واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اسماعیلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اسماعیلی که 09128168633 - 02122583077 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اسماعیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اسماعیلی، متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اسماعیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اسماعیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اسماعیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اسماعیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس