عکس دکتر علی اخوان

دکتر علی اخوان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اخوان متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اخوان نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اصفهان، دروازه شیراز (میدان آزادی)، خیابان هزار جریب، ساختمان فراز، طبقه اول، واحد 8
 • 09917617335
 • 0
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 131123
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اخوان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اخوان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اخوان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اخوان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اخوان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اخوان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اخوان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اخوان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اخوان به آدرس اصفهان، دروازه شیراز (میدان آزادی)، خیابان هزار جریب، ساختمان فراز، طبقه اول، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اخوان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اخوان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اخوان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اخوان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اخوان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر علی اخوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اخوان در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اخوان کجاست؟

مطب دکتر علی اخوان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، دروازه شیراز (میدان آزادی)، خیابان هزار جریب، ساختمان فراز، طبقه اول، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اخوان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اخوان که 09917617335 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اخوان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اخوان، متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اخوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اخوان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اخوان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اخوان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اخوان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس