X
عکس دکتر علی آهنیان

دکتر علی آهنیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی آهنیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندیورولوژی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی آهنیان نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • مشهد، احمدآباد، عارف 2، ساختمان پزشکان سپهر، طبقه همکف
 • 0
 • 05138464285
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندیورولوژی
 • نظام پزشکی: 79236
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی آهنیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی آهنیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علی آهنیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی آهنیان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی آهنیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی آهنیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی آهنیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی آهنیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی آهنیان به آدرس مشهد، احمدآباد، عارف 2، ساختمان پزشکان سپهر، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی آهنیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی آهنیان تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی آهنیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندیورولوژی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی آهنیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی آهنیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندیورولوژی دریافت کنند.

دکتر علی آهنیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی آهنیان در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندیورولوژی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی آهنیان کجاست؟

مطب دکتر علی آهنیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندیورولوژی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، عارف 2، ساختمان پزشکان سپهر، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی آهنیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی آهنیان که 0 - 05138464285 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی آهنیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی آهنیان، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ اندیورولوژی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی آهنیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی آهنیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی آهنیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی آهنیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی آهنیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس