عکس دکتر علی آزاد

دکتر علی آزاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی آزاد متخصص ارتوپدی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی آزاد نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان شایان طبقه 5 واحد 20
 • 09011601700
 • 07132319229
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 120335
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی آزاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی آزاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر علی آزاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی آزاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی آزاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی آزاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی آزاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی آزاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی آزاد به آدرس شیراز خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان شایان طبقه 5 واحد 20، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی آزاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی آزاد تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی آزاد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی آزاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی آزاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر علی آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی آزاد در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی آزاد کجاست؟

مطب دکتر علی آزاد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان شایان طبقه 5 واحد 20 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی آزاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی آزاد که 09011601700 - 07132319229 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی آزاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی آزاد، متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی آزاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی آزاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی آزاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی آزاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس