عکس دکتر علی آریایی

دکتر علی آریایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی آریایی متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی آریایی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، ملاصدرا، بین شیخ بهایی و شیراز، پلاک 146، طبقه2، واحد4
 • 0
 • 02188059039
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 93033
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی آریایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی آریایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر علی آریایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی آریایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی آریایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی آریایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی آریایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی آریایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی آریایی به آدرس تهران، ملاصدرا، بین شیخ بهایی و شیراز، پلاک 146، طبقه2، واحد4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی آریایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی آریایی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی آریایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی آریایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی آریایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر علی آریایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی آریایی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی آریایی کجاست؟

مطب دکتر علی آریایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ملاصدرا، بین شیخ بهایی و شیراز، پلاک 146، طبقه2، واحد4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی آریایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی آریایی که 0 - 02188059039 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی آریایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی آریایی، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی آریایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی آریایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی آریایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی آریایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی آریایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس