عکس دکتر علیرضا کریمی

دکتر علیرضا کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا کریمی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا کریمی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • خیابان قدوسی غربی، ابتدای خیابان محلاتی جنوبی، عمارت اشرفیه، طبقه دوم، واحد 2، کلینیک راشا
 • 0
 • 07136317435
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 68468
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 34% مراجعین، دکتر علیرضا کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا کریمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا کریمی به آدرس خیابان قدوسی غربی، ابتدای خیابان محلاتی جنوبی، عمارت اشرفیه، طبقه دوم، واحد 2، کلینیک راشا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا کریمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا کریمی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر علیرضا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا کریمی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا کریمی کجاست؟

مطب دکتر علیرضا کریمی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز فعالیت میکند، خیابان قدوسی غربی، ابتدای خیابان محلاتی جنوبی، عمارت اشرفیه، طبقه دوم، واحد 2، کلینیک راشا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا کریمی که 0 - 07136317435 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا کریمی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس