X
عکس دکتر علیرضا پاکدل

دکتر علیرضا پاکدل

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا پاکدل متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا پاکدل نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • تبریز، خیابان پاستور جدید، حدفاصل تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه سوم
 • 09358998555
 • 0
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 112902
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا پاکدل

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا پاکدل

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علیرضا پاکدل را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علیرضا پاکدل در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا پاکدل، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا پاکدل چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا پاکدل، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا پاکدل انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا پاکدل به آدرس تبریز، خیابان پاستور جدید، حدفاصل تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا پاکدل رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا پاکدل تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا پاکدل به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا پاکدل، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا پاکدل مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علیرضا پاکدل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا پاکدل در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا پاکدل کجاست؟

مطب دکتر علیرضا پاکدل به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان پاستور جدید، حدفاصل تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا پاکدل، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا پاکدل که 09358998555 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا پاکدل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا پاکدل، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پاکدل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا پاکدل

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا پاکدل کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا پاکدل امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا پاکدل فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس