عکس دکتر علیرضا مکارم

دکتر علیرضا مکارم

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا مکارم متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر خنج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا مکارم نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • خنج، کمربندی منفرد، پشت زمین چمن مصنوعی، مرکز توانبخشی شهریاری
 • 09022441468
 • 0
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 144368
 • خنج

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا مکارم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا مکارم

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا مکارم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا مکارم ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا مکارم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا مکارم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا مکارم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا مکارم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا مکارم به آدرس خنج، کمربندی منفرد، پشت زمین چمن مصنوعی، مرکز توانبخشی شهریاری، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا مکارم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا مکارم تنها بیماران خنج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا مکارم به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر خنج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در خنج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا مکارم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا مکارم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علیرضا مکارم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا مکارم در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر خنج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا مکارم کجاست؟

مطب دکتر علیرضا مکارم به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر خنج فعالیت میکند، خنج، کمربندی منفرد، پشت زمین چمن مصنوعی، مرکز توانبخشی شهریاری واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا مکارم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا مکارم که 09022441468 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا مکارم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا مکارم، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر خنج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مکارم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا مکارم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا مکارم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا مکارم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا مکارم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس