عکس دکتر علیرضا مولوی پور

دکتر علیرضا مولوی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا مولوی پور فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا مولوی پور نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، مجتمع پزشکان افتاب، طبقه1
 • 0
 • 05137525847
 • فوق متخصص جراحی قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 31981
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا مولوی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا مولوی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا مولوی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا مولوی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا مولوی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا مولوی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا مولوی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا مولوی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا مولوی پور به آدرس مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، مجتمع پزشکان افتاب، طبقه1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا مولوی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا مولوی پور تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا مولوی پور به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا مولوی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا مولوی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق جراحی قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر علیرضا مولوی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا مولوی پور در زمینه فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا مولوی پور کجاست؟

مطب دکتر علیرضا مولوی پور به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، مجتمع پزشکان افتاب، طبقه1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا مولوی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا مولوی پور که 0 - 05137525847 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا مولوی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا مولوی پور، فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مولوی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا مولوی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا مولوی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا مولوی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا مولوی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس