عکس دکتر علیرضا ملکیان نایینی

دکتر علیرضا ملکیان نایینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا ملکیان نایینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا ملکیان نایینی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر
 • 0
 • 07132355532
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 42116
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا ملکیان نایینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا ملکیان نایینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 63% مراجعین، دکتر علیرضا ملکیان نایینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا ملکیان نایینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا ملکیان نایینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا ملکیان نایینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا ملکیان نایینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا ملکیان نایینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی به آدرس شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا ملکیان نایینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا ملکیان نایینی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا ملکیان نایینی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا ملکیان نایینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا ملکیان نایینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر علیرضا ملکیان نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا ملکیان نایینی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی کجاست؟

مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی که 0 - 07132355532 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا ملکیان نایینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا ملکیان نایینی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا ملکیان نایینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا ملکیان نایینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا ملکیان نایینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس