X
عکس دکتر علیرضا معرف

دکتر علیرضا معرف

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا معرف متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا معرف نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان قصردشت، کوچه ۷۴ قصردشت، جنب بانک ملت، ساختمان پزشکان نگین، طبقه دوم
 • 09174916516
 • 07136285952
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
 • نظام پزشکی: 66297
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا معرف

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا معرف

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علیرضا معرف را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علیرضا معرف در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا معرف، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا معرف چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا معرف، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا معرف انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا معرف به آدرس شیراز، خیابان قصردشت، کوچه ۷۴ قصردشت، جنب بانک ملت، ساختمان پزشکان نگین، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا معرف رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا معرف تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا معرف به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا معرف، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا معرف مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی دریافت کنند.

دکتر علیرضا معرف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا معرف در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا معرف کجاست؟

مطب دکتر علیرضا معرف به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصردشت، کوچه ۷۴ قصردشت، جنب بانک ملت، ساختمان پزشکان نگین، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا معرف، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا معرف که 09174916516 - 07136285952 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا معرف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا معرف، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا معرف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا معرف

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا معرف کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا معرف امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا معرف فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس