عکس دکتر علیرضا غفاری

دکتر علیرضا غفاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا غفاری متخصص داخلی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا غفاری نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تبریز، کمربندی میانی، چهارراه شهید پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 1
 • 0
 • 04133259443
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 31393
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا غفاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا غفاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 76% مراجعین، دکتر علیرضا غفاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 85% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا غفاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا غفاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا غفاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا غفاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا غفاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا غفاری به آدرس تبریز، کمربندی میانی، چهارراه شهید پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا غفاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا غفاری تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا غفاری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا غفاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا غفاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر علیرضا غفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا غفاری در زمینه متخصص داخلی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا غفاری کجاست؟

مطب دکتر علیرضا غفاری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، کمربندی میانی، چهارراه شهید پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا غفاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا غفاری که 0 - 04133259443 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا غفاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا غفاری، متخصص داخلی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا غفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا غفاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا غفاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا غفاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا غفاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس