عکس دکتر علیرضا عابد

دکتر علیرضا عابد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا عابد متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا عابد نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف1، ساختمان پزشکان آزاده، طبقه اول
 • 0
 • 05138450600
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 34532
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا عابد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا عابد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا عابد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا عابد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا عابد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا عابد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا عابد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا عابد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا عابد به آدرس مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف1، ساختمان پزشکان آزاده، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا عابد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا عابد تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا عابد به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا عابد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا عابد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر علیرضا عابد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا عابد در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا عابد کجاست؟

مطب دکتر علیرضا عابد به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف1، ساختمان پزشکان آزاده، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا عابد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا عابد که 0 - 05138450600 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا عابد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا عابد، متخصص جراحی عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا عابد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا عابد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا عابد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا عابد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا عابد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس