X
عکس دکتر علیرضا صحرائیان

دکتر علیرضا صحرائیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا صحرائیان جراح و متخصص چشم در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا صحرائیان نوبت بگیرید.

  • چشم پزشک
  • روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس
  • 09925052008
  • جراح و متخصص چشم
  • نظام پزشکی: 222572
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا صحرائیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا صحرائیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علیرضا صحرائیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 85% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علیرضا صحرائیان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا صحرائیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا صحرائیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا صحرائیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا صحرائیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا صحرائیان به آدرس روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا صحرائیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا صحرائیان تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا صحرائیان به عنوان یک پزشک جراح و متخصص چشم، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا صحرائیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا صحرائیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و چشم دریافت کنند.

دکتر علیرضا صحرائیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا صحرائیان در زمینه جراح و متخصص چشم، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا صحرائیان کجاست؟

مطب دکتر علیرضا صحرائیان به عنوان یک پزشک جراح و متخصص چشم در شهر میناب فعالیت میکند، روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا صحرائیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا صحرائیان که 09925052008 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا صحرائیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا صحرائیان، جراح و متخصص چشم، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا صحرائیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا صحرائیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا صحرائیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا صحرائیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا صحرائیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس