X
عکس دکتر علیرضا شاهسونی

دکتر علیرضا شاهسونی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا شاهسونی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا شاهسونی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • کرمان، چهارراه طهماسب آباد، خیابان شریعتی- ساختمان پزشکان مختصص، طبقه اول
 • 09164897405
 • 0
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت
 • نظام پزشکی: 60595
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا شاهسونی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا شاهسونی

پزشک پرطرفدار
بیش از 86% مراجعین، دکتر علیرضا شاهسونی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا شاهسونی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا شاهسونی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا شاهسونی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا شاهسونی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا شاهسونی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا شاهسونی به آدرس کرمان، چهارراه طهماسب آباد، خیابان شریعتی- ساختمان پزشکان مختصص، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا شاهسونی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا شاهسونی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا شاهسونی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا شاهسونی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا شاهسونی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت دریافت کنند.

دکتر علیرضا شاهسونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا شاهسونی در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا شاهسونی کجاست؟

مطب دکتر علیرضا شاهسونی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه طهماسب آباد، خیابان شریعتی- ساختمان پزشکان مختصص، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا شاهسونی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا شاهسونی که 09164897405 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا شاهسونی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا شاهسونی، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شاهسونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا شاهسونی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا شاهسونی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا شاهسونی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا شاهسونی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس