X
عکس دکتر علیرضا رضایی

دکتر علیرضا رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا رضایی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا رضایی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • شیراز بلوار زندخیابان معدل غربی حد فاصل باغشاه و ملاصدرا جنب داروخانه دکتر اعتمادی مجتمع پزشکی راز
 • 09178701875
 • 07132369416
 • متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان
 • نظام پزشکی: 90736
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا رضایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا رضایی به آدرس شیراز بلوار زندخیابان معدل غربی حد فاصل باغشاه و ملاصدرا جنب داروخانه دکتر اعتمادی مجتمع پزشکی راز، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا رضایی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا رضایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان دریافت کنند.

دکتر علیرضا رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا رضایی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا رضایی کجاست؟

مطب دکتر علیرضا رضایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز بلوار زندخیابان معدل غربی حد فاصل باغشاه و ملاصدرا جنب داروخانه دکتر اعتمادی مجتمع پزشکی راز واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا رضایی که 09178701875 - 07132369416 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا رضایی، متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس