عکس دکتر علیرضا خطایی

دکتر علیرضا خطایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا خطایی متخصص چشم پزشکی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا خطایی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، بعد از پل زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه2، واحد22
 • 0
 • 02632219105
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 76807
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا خطایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا خطایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا خطایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا خطایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا خطایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا خطایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا خطایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا خطایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا خطایی به آدرس کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، بعد از پل زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه2، واحد22، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا خطایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا خطایی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا خطایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا خطایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا خطایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر علیرضا خطایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا خطایی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا خطایی کجاست؟

مطب دکتر علیرضا خطایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، بعد از پل زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه2، واحد22 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا خطایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا خطایی که 0 - 02632219105 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خطایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خطایی، متخصص چشم پزشکی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خطایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا خطایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا خطایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا خطایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا خطایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس