عکس دکتر علیرضا خرمن دار

دکتر علیرضا خرمن دار

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا خرمن دار متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا خرمن دار نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • شیراز خیابان زند، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی)، مرکز پزشکی شهر، طبقه 6 واحد 22
 • 09108891793
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • نظام پزشکی: 90980
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا خرمن دار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا خرمن دار

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر علیرضا خرمن دار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا خرمن دار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا خرمن دار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا خرمن دار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا خرمن دار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا خرمن دار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا خرمن دار به آدرس شیراز خیابان زند، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی)، مرکز پزشکی شهر، طبقه 6 واحد 22، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا خرمن دار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا خرمن دار تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا خرمن دار به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا خرمن دار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا خرمن دار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) دریافت کنند.

دکتر علیرضا خرمن دار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا خرمن دار در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا خرمن دار کجاست؟

مطب دکتر علیرضا خرمن دار به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان زند، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی)، مرکز پزشکی شهر، طبقه 6 واحد 22 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا خرمن دار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا خرمن دار که 09108891793 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خرمن دار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خرمن دار، متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خرمن دار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا خرمن دار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا خرمن دار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا خرمن دار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا خرمن دار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس