عکس دکتر علیرضا خاک نژاد

دکتر علیرضا خاک نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا خاک نژاد متخصص جراحی عمومی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا خاک نژاد نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • کرج، چهارراه طالقانی، خیابان یادگاری، ساختمان استقلال، طبقه 2، واحد 6
 • 0
 • 02632264715
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 25703
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا خاک نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا خاک نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا خاک نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا خاک نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا خاک نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا خاک نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا خاک نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا خاک نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا خاک نژاد به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، خیابان یادگاری، ساختمان استقلال، طبقه 2، واحد 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا خاک نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا خاک نژاد تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا خاک نژاد به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا خاک نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا خاک نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر علیرضا خاک نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا خاک نژاد در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا خاک نژاد کجاست؟

مطب دکتر علیرضا خاک نژاد به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، خیابان یادگاری، ساختمان استقلال، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا خاک نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا خاک نژاد که 0 - 02632264715 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خاک نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خاک نژاد، متخصص جراحی عمومی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خاک نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا خاک نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا خاک نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا خاک نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا خاک نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس