عکس دکتر علیرضا حقوقی

دکتر علیرضا حقوقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا حقوقی فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا حقوقی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، خیابان شریعتی، روبروی میرداماد، پلاک 1161، طبقه اول
 • 0
 • 02122844063
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 96888
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا حقوقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا حقوقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا حقوقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا حقوقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا حقوقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا حقوقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا حقوقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا حقوقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا حقوقی به آدرس تهران، خیابان شریعتی، روبروی میرداماد، پلاک 1161، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا حقوقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا حقوقی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا حقوقی به عنوان یک پزشک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا حقوقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا حقوقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر علیرضا حقوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا حقوقی در زمینه فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا حقوقی کجاست؟

مطب دکتر علیرضا حقوقی به عنوان یک پزشک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، روبروی میرداماد، پلاک 1161، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا حقوقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا حقوقی که 0 - 02122844063 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا حقوقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا حقوقی، فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حقوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا حقوقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا حقوقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا حقوقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا حقوقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس