X
عکس دکتر علیرضا حسن نژاد

دکتر علیرضا حسن نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا حسن نژاد متخصص پزشکی ورزشی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا حسن نژاد نوبت بگیرید.

 • پزشکی ورزش
 • کرمان، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طهماسب آباد، نبش کوچه ۱۱ بهشتی، ساختمان پزشکان بزرگمهر
 • 0
 • 03432483299
 • متخصص پزشکی ورزشی
 • نظام پزشکی: 137728
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا حسن نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا حسن نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا حسن نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا حسن نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا حسن نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا حسن نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا حسن نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا حسن نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا حسن نژاد به آدرس کرمان، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طهماسب آباد، نبش کوچه ۱۱ بهشتی، ساختمان پزشکان بزرگمهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا حسن نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا حسن نژاد تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا حسن نژاد به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا حسن نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا حسن نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشکی ورزشی دریافت کنند.

دکتر علیرضا حسن نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا حسن نژاد در زمینه متخصص پزشکی ورزشی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا حسن نژاد کجاست؟

مطب دکتر علیرضا حسن نژاد به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طهماسب آباد، نبش کوچه ۱۱ بهشتی، ساختمان پزشکان بزرگمهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا حسن نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا حسن نژاد که 0 - 03432483299 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا حسن نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا حسن نژاد، متخصص پزشکی ورزشی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسن نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا حسن نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا حسن نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا حسن نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا حسن نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس