عکس دکتر علیرضا حسن زاده

دکتر علیرضا حسن زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا حسن زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا حسن زاده نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • اهواز، کیانپارس، بین خیابان 7و8 غربی، مجتمع دانش، طبقه 4، واحد 13
 • 09160161235
 • 06133915899
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 100821
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا حسن زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا حسن زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا حسن زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا حسن زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا حسن زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا حسن زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا حسن زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا حسن زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا حسن زاده به آدرس اهواز، کیانپارس، بین خیابان 7و8 غربی، مجتمع دانش، طبقه 4، واحد 13، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا حسن زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا حسن زاده تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا حسن زاده به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا حسن زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا حسن زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علیرضا حسن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا حسن زاده در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا حسن زاده کجاست؟

مطب دکتر علیرضا حسن زاده به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، بین خیابان 7و8 غربی، مجتمع دانش، طبقه 4، واحد 13 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا حسن زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا حسن زاده که 09160161235 - 06133915899 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا حسن زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا حسن زاده، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا حسن زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا حسن زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا حسن زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا حسن زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس