عکس دکتر علیرضا بخشنده

دکتر علیرضا بخشنده

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا بخشنده متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا بخشنده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا بخشنده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا بخشنده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا بخشنده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا بخشنده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا بخشنده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا بخشنده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا بخشنده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا بخشنده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا بخشنده به آدرس شیراز میدان دانشجو ساختمان ارم طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا بخشنده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا بخشنده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا بخشنده به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا بخشنده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا بخشنده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر علیرضا بخشنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا بخشنده در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا بخشنده کجاست؟

مطب دکتر علیرضا بخشنده به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز میدان دانشجو ساختمان ارم طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا بخشنده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا بخشنده که 0 - 07132273866 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا بخشنده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا بخشنده، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بخشنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا بخشنده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا بخشنده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا بخشنده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا بخشنده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس