X
عکس دکتر علیرضا اژدری

دکتر علیرضا اژدری

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا اژدری متخصص بیهوشی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا اژدری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا اژدری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا اژدری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علیرضا اژدری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علیرضا اژدری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا اژدری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا اژدری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا اژدری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا اژدری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا اژدری به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا اژدری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا اژدری تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا اژدری به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا اژدری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا اژدری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیهوشی دریافت کنند.

دکتر علیرضا اژدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا اژدری در زمینه متخصص بیهوشی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا اژدری کجاست؟

مطب دکتر علیرضا اژدری به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا اژدری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا اژدری که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا اژدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا اژدری، متخصص بیهوشی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اژدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا اژدری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا اژدری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا اژدری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا اژدری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس