عکس دکتر علیرضا امامی نایینی

دکتر علیرضا امامی نایینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا امامی نایینی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا امامی نایینی نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مقابله داروخانه زیتون، ساختمان رازی، طبقه اول
 • 0
 • 0312362646
 • متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
 • نظام پزشکی: 21517
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا امامی نایینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا امامی نایینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر علیرضا امامی نایینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا امامی نایینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا امامی نایینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا امامی نایینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا امامی نایینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا امامی نایینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا امامی نایینی به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مقابله داروخانه زیتون، ساختمان رازی، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا امامی نایینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا امامی نایینی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا امامی نایینی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا امامی نایینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا امامی نایینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر علیرضا امامی نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا امامی نایینی در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا امامی نایینی کجاست؟

مطب دکتر علیرضا امامی نایینی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مقابله داروخانه زیتون، ساختمان رازی، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا امامی نایینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا امامی نایینی که 0 - 0312362646 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا امامی نایینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا امامی نایینی، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا امامی نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا امامی نایینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا امامی نایینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا امامی نایینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا امامی نایینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس