X
عکس دکتر علیرضا اسفندیاری

دکتر علیرضا اسفندیاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا اسفندیاری متخصص داخلی در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا اسفندیاری نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت11، مجتمع مهستان، طبقه چهارم
 • 09129344378
 • 01732355970
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 23572
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا اسفندیاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا اسفندیاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علیرضا اسفندیاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا اسفندیاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا اسفندیاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا اسفندیاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا اسفندیاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا اسفندیاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا اسفندیاری به آدرس گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت11، مجتمع مهستان، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا اسفندیاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا اسفندیاری تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا اسفندیاری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا اسفندیاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا اسفندیاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر علیرضا اسفندیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا اسفندیاری در زمینه متخصص داخلی، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا اسفندیاری کجاست؟

مطب دکتر علیرضا اسفندیاری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت11، مجتمع مهستان، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا اسفندیاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا اسفندیاری که 09129344378 - 01732355970 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا اسفندیاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا اسفندیاری، متخصص داخلی، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسفندیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا اسفندیاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا اسفندیاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا اسفندیاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا اسفندیاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس