عکس دکتر علیرضا آریاپور

دکتر علیرضا آریاپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا آریاپور متخصص جراحی عمومی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علیرضا آریاپور نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا آریاپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علیرضا آریاپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر علیرضا آریاپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 82% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علیرضا آریاپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علیرضا آریاپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علیرضا آریاپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علیرضا آریاپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علیرضا آریاپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علیرضا آریاپور به آدرس تهران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علیرضا آریاپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علیرضا آریاپور تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علیرضا آریاپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علیرضا آریاپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علیرضا آریاپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر علیرضا آریاپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علیرضا آریاپور در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علیرضا آریاپور کجاست؟

مطب دکتر علیرضا آریاپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر 0 فعالیت میکند، تهران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علیرضا آریاپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علیرضا آریاپور که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا آریاپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا آریاپور، متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا آریاپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علیرضا آریاپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علیرضا آریاپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علیرضا آریاپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علیرضا آریاپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس