X
عکس دکتر عظیمه دلیلی

دکتر عظیمه دلیلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عظیمه دلیلی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عظیمه دلیلی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تبریز، رشدیه، بلوار گلدیس، نبش خیابان سعدی، درمانگاه فوق متخصصی فائق
 • 0
 • 04136663333
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 107481
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر عظیمه دلیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عظیمه دلیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر عظیمه دلیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 70% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عظیمه دلیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عظیمه دلیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عظیمه دلیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عظیمه دلیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عظیمه دلیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عظیمه دلیلی به آدرس تبریز، رشدیه، بلوار گلدیس، نبش خیابان سعدی، درمانگاه فوق متخصصی فائق، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عظیمه دلیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عظیمه دلیلی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عظیمه دلیلی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عظیمه دلیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عظیمه دلیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر عظیمه دلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عظیمه دلیلی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عظیمه دلیلی کجاست؟

مطب دکتر عظیمه دلیلی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، رشدیه، بلوار گلدیس، نبش خیابان سعدی، درمانگاه فوق متخصصی فائق واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عظیمه دلیلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عظیمه دلیلی که 0 - 04136663333 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عظیمه دلیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عظیمه دلیلی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه دلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عظیمه دلیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عظیمه دلیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عظیمه دلیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عظیمه دلیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس