X
عکس دکتر عطیه وثاقی

دکتر عطیه وثاقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عطیه وثاقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عطیه وثاقی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر عطیه وثاقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عطیه وثاقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر عطیه وثاقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر عطیه وثاقی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عطیه وثاقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عطیه وثاقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عطیه وثاقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عطیه وثاقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عطیه وثاقی به آدرس کرمان، چهارراه ناصریه، درمانگاه محمودی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عطیه وثاقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عطیه وثاقی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عطیه وثاقی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عطیه وثاقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عطیه وثاقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر عطیه وثاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عطیه وثاقی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عطیه وثاقی کجاست؟

مطب دکتر عطیه وثاقی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه ناصریه، درمانگاه محمودی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عطیه وثاقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عطیه وثاقی که 0 - 03433122118 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عطیه وثاقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عطیه وثاقی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه وثاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عطیه وثاقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عطیه وثاقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عطیه وثاقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عطیه وثاقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس