عکس دکتر عصمت قربانی

دکتر عصمت قربانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عصمت قربانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عصمت قربانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، ابتدای احمدآباد، ساختمان سهند
 • 0
 • 05138430031
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 21348
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر عصمت قربانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عصمت قربانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عصمت قربانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عصمت قربانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عصمت قربانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عصمت قربانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عصمت قربانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عصمت قربانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عصمت قربانی به آدرس مشهد، ابتدای احمدآباد، ساختمان سهند، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عصمت قربانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عصمت قربانی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عصمت قربانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عصمت قربانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عصمت قربانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر عصمت قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عصمت قربانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عصمت قربانی کجاست؟

مطب دکتر عصمت قربانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، ابتدای احمدآباد، ساختمان سهند واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عصمت قربانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عصمت قربانی که 0 - 05138430031 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عصمت قربانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عصمت قربانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عصمت قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عصمت قربانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عصمت قربانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عصمت قربانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عصمت قربانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس