عکس دکتر عزیزالله شیواپور

دکتر عزیزالله شیواپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر عزیزالله شیواپور متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عزیزالله شیواپور نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر عزیزالله شیواپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عزیزالله شیواپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عزیزالله شیواپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عزیزالله شیواپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عزیزالله شیواپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عزیزالله شیواپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عزیزالله شیواپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عزیزالله شیواپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عزیزالله شیواپور به آدرس تهران، خیابان کارگر جنوبی، خیابان لبافی نژاد غربی، پلاک 229، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عزیزالله شیواپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عزیزالله شیواپور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عزیزالله شیواپور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عزیزالله شیواپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عزیزالله شیواپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر عزیزالله شیواپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عزیزالله شیواپور در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عزیزالله شیواپور کجاست؟

مطب دکتر عزیزالله شیواپور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان کارگر جنوبی، خیابان لبافی نژاد غربی، پلاک 229 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عزیزالله شیواپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عزیزالله شیواپور که 0 - 02166910953 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عزیزالله شیواپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عزیزالله شیواپور، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عزیزالله شیواپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عزیزالله شیواپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عزیزالله شیواپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عزیزالله شیواپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عزیزالله شیواپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس