X
عکس دکتر عزت الله فاضلی مقدم

دکتر عزت الله فاضلی مقدم

نوبت دهی اینترنتی دکتر عزت الله فاضلی مقدم دکترای تغذیه در شهر خرم آباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عزت الله فاضلی مقدم نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • خرم آباد، شهدای غربی، ساختمان پزشکان شهدا، ظبقه 1
 • 0
 • 06633313690
 • دکترای تغذیه
 • نظام پزشکی: ت-۱۴۹۸
 • خرم آباد

نوبت دهی اینترنتی دکتر عزت الله فاضلی مقدم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عزت الله فاضلی مقدم

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر عزت الله فاضلی مقدم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر عزت الله فاضلی مقدم در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عزت الله فاضلی مقدم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عزت الله فاضلی مقدم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عزت الله فاضلی مقدم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عزت الله فاضلی مقدم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عزت الله فاضلی مقدم به آدرس خرم آباد، شهدای غربی، ساختمان پزشکان شهدا، ظبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عزت الله فاضلی مقدم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عزت الله فاضلی مقدم تنها بیماران خرم آباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عزت الله فاضلی مقدم به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه، در شهر خرم آباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در خرم آباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عزت الله فاضلی مقدم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عزت الله فاضلی مقدم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه دریافت کنند.

دکتر عزت الله فاضلی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عزت الله فاضلی مقدم در زمینه دکترای تغذیه، در شهر خرم آباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عزت الله فاضلی مقدم کجاست؟

مطب دکتر عزت الله فاضلی مقدم به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه در شهر خرم آباد فعالیت میکند، خرم آباد، شهدای غربی، ساختمان پزشکان شهدا، ظبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عزت الله فاضلی مقدم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عزت الله فاضلی مقدم که 0 - 06633313690 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عزت الله فاضلی مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عزت الله فاضلی مقدم، دکترای تغذیه، در شهر خرم آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عزت الله فاضلی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عزت الله فاضلی مقدم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عزت الله فاضلی مقدم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عزت الله فاضلی مقدم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عزت الله فاضلی مقدم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس