عکس دکتر عدنان حسامی

دکتر عدنان حسامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عدنان حسامی متخصص بیهوشی در شهر سنندج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عدنان حسامی نوبت بگیرید.

 • بیهوشی
 • سنندج، خیابان مولوی، جنب کوچه طلوع، مجتمع پزشکان مولوی، طبقه5، واحد29
 • 09910384957
 • 0
 • متخصص بیهوشی
 • نظام پزشکی: 82390
 • سنندج

نوبت دهی اینترنتی دکتر عدنان حسامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عدنان حسامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر عدنان حسامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عدنان حسامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عدنان حسامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عدنان حسامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عدنان حسامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عدنان حسامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عدنان حسامی به آدرس سنندج، خیابان مولوی، جنب کوچه طلوع، مجتمع پزشکان مولوی، طبقه5، واحد29، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عدنان حسامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عدنان حسامی تنها بیماران سنندج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عدنان حسامی به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی، در شهر سنندج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سنندج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عدنان حسامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عدنان حسامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیهوشی دریافت کنند.

دکتر عدنان حسامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عدنان حسامی در زمینه متخصص بیهوشی، در شهر سنندج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عدنان حسامی کجاست؟

مطب دکتر عدنان حسامی به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی در شهر سنندج فعالیت میکند، سنندج، خیابان مولوی، جنب کوچه طلوع، مجتمع پزشکان مولوی، طبقه5، واحد29 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عدنان حسامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عدنان حسامی که 09910384957 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عدنان حسامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عدنان حسامی، متخصص بیهوشی، در شهر سنندج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عدنان حسامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عدنان حسامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عدنان حسامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عدنان حسامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عدنان حسامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس