عکس دکتر عبداله کاوه

دکتر عبداله کاوه

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبداله کاوه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبداله کاوه نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبداله کاوه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبداله کاوه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبداله کاوه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبداله کاوه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبداله کاوه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبداله کاوه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبداله کاوه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبداله کاوه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبداله کاوه به آدرس تهران، خیابان آذربایجان، بین خوش و قصرالدشت، پلاک 877، طبقه 4، واحد 22، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبداله کاوه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبداله کاوه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبداله کاوه به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبداله کاوه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبداله کاوه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر عبداله کاوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبداله کاوه در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبداله کاوه کجاست؟

مطب دکتر عبداله کاوه به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان آذربایجان، بین خوش و قصرالدشت، پلاک 877، طبقه 4، واحد 22 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبداله کاوه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبداله کاوه که 0 - 02166859461 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبداله کاوه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبداله کاوه، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله کاوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبداله کاوه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبداله کاوه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبداله کاوه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبداله کاوه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس