عکس دکتر عبداله غافری

دکتر عبداله غافری

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبداله غافری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبداله غافری نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • شیراز، خیابان زند، بعد از باغشاه، نرسیده به بیست متری سینما سعدی، جنب بانک سامان، ساختمان آراد، طبقه سوم، واحد 9
 • 0
 • 07132319502
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 124880
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبداله غافری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبداله غافری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبداله غافری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبداله غافری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبداله غافری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبداله غافری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبداله غافری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبداله غافری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبداله غافری به آدرس شیراز، خیابان زند، بعد از باغشاه، نرسیده به بیست متری سینما سعدی، جنب بانک سامان، ساختمان آراد، طبقه سوم، واحد 9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبداله غافری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبداله غافری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبداله غافری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبداله غافری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبداله غافری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر عبداله غافری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبداله غافری در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبداله غافری کجاست؟

مطب دکتر عبداله غافری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بعد از باغشاه، نرسیده به بیست متری سینما سعدی، جنب بانک سامان، ساختمان آراد، طبقه سوم، واحد 9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبداله غافری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبداله غافری که 0 - 07132319502 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبداله غافری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبداله غافری، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله غافری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبداله غافری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبداله غافری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبداله غافری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبداله غافری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس