عکس دکتر عبدالمجید عمرانی

دکتر عبدالمجید عمرانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالمجید عمرانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالمجید عمرانی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • بوشهر، خیابان سنگی، خیابان یادگار امام(ره)، ساختمان پزشکان احسان، طبقه3
 • 0
 • 07733350400
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
 • نظام پزشکی: 105389
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالمجید عمرانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالمجید عمرانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 84% مراجعین، دکتر عبدالمجید عمرانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبدالمجید عمرانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالمجید عمرانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالمجید عمرانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالمجید عمرانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالمجید عمرانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالمجید عمرانی به آدرس بوشهر، خیابان سنگی، خیابان یادگار امام(ره)، ساختمان پزشکان احسان، طبقه3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالمجید عمرانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالمجید عمرانی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالمجید عمرانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالمجید عمرانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالمجید عمرانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) دریافت کنند.

دکتر عبدالمجید عمرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالمجید عمرانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالمجید عمرانی کجاست؟

مطب دکتر عبدالمجید عمرانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان سنگی، خیابان یادگار امام(ره)، ساختمان پزشکان احسان، طبقه3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالمجید عمرانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالمجید عمرانی که 0 - 07733350400 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالمجید عمرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالمجید عمرانی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالمجید عمرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالمجید عمرانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالمجید عمرانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالمجید عمرانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالمجید عمرانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس