X
عکس دکتر عبدالرضا عباسی

دکتر عبدالرضا عباسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرضا عباسی متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان بالغین در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالرضا عباسی نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، جنب داروخانه مینا، کوچه 188 شرقی ( شهید رضا رحمانی )، پلاک 114، طبقه 4، واحد 8
 • 0
 • 02177706105
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان بالغین
 • نظام پزشکی: 48890
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرضا عباسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالرضا عباسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبدالرضا عباسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبدالرضا عباسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالرضا عباسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالرضا عباسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالرضا عباسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالرضا عباسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالرضا عباسی به آدرس تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، جنب داروخانه مینا، کوچه 188 شرقی ( شهید رضا رحمانی )، پلاک 114، طبقه 4، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالرضا عباسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالرضا عباسی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالرضا عباسی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان بالغین، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالرضا عباسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالرضا عباسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های خون و سرطان بالغین دریافت کنند.

دکتر عبدالرضا عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالرضا عباسی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان بالغین، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالرضا عباسی کجاست؟

مطب دکتر عبدالرضا عباسی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان بالغین در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، جنب داروخانه مینا، کوچه 188 شرقی ( شهید رضا رحمانی )، پلاک 114، طبقه 4، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالرضا عباسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالرضا عباسی که 0 - 02177706105 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا عباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا عباسی، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان بالغین، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالرضا عباسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالرضا عباسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالرضا عباسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالرضا عباسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس