عکس دکتر عبدالرسول حیات بخش

دکتر عبدالرسول حیات بخش

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرسول حیات بخش فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالرسول حیات بخش نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • مشهد، خیابان احمدآباد، پرستار ۱، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم
 • 0
 • 05138440714
 • فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 48934
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرسول حیات بخش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالرسول حیات بخش

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبدالرسول حیات بخش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبدالرسول حیات بخش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالرسول حیات بخش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالرسول حیات بخش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالرسول حیات بخش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالرسول حیات بخش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش به آدرس مشهد، خیابان احمدآباد، پرستار ۱، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالرسول حیات بخش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالرسول حیات بخش تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالرسول حیات بخش به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالرسول حیات بخش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالرسول حیات بخش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر عبدالرسول حیات بخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالرسول حیات بخش در زمینه فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش کجاست؟

مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان احمدآباد، پرستار ۱، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش که 0 - 05138440714 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول حیات بخش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول حیات بخش، فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول حیات بخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالرسول حیات بخش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالرسول حیات بخش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالرسول حیات بخش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس