عکس دکتر عبدالرحیم فرزان

دکتر عبدالرحیم فرزان

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرحیم فرزان متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالرحیم فرزان نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرحیم فرزان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالرحیم فرزان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبدالرحیم فرزان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبدالرحیم فرزان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالرحیم فرزان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالرحیم فرزان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالرحیم فرزان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالرحیم فرزان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالرحیم فرزان به آدرس تهران، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، ابتدای 188 شرقی، پلاک 109، واحد 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالرحیم فرزان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالرحیم فرزان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالرحیم فرزان به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالرحیم فرزان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالرحیم فرزان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر عبدالرحیم فرزان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالرحیم فرزان در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالرحیم فرزان کجاست؟

مطب دکتر عبدالرحیم فرزان به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، ابتدای 188 شرقی، پلاک 109، واحد 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالرحیم فرزان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالرحیم فرزان که 0 - 02177870509 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم فرزان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم فرزان، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم فرزان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالرحیم فرزان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالرحیم فرزان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالرحیم فرزان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالرحیم فرزان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس