عکس دکتر عبدالرحیم رازقی

دکتر عبدالرحیم رازقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرحیم رازقی متخصص چشم پزشکی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالرحیم رازقی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • کرمان، پارک نشاط، کلینیک پارک
 • 0
 • 03432269238
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 8868
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرحیم رازقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالرحیم رازقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبدالرحیم رازقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبدالرحیم رازقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالرحیم رازقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالرحیم رازقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالرحیم رازقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالرحیم رازقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالرحیم رازقی به آدرس کرمان، پارک نشاط، کلینیک پارک، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالرحیم رازقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالرحیم رازقی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالرحیم رازقی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالرحیم رازقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالرحیم رازقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر عبدالرحیم رازقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالرحیم رازقی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالرحیم رازقی کجاست؟

مطب دکتر عبدالرحیم رازقی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، پارک نشاط، کلینیک پارک واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالرحیم رازقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالرحیم رازقی که 0 - 03432269238 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم رازقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم رازقی، متخصص چشم پزشکی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم رازقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالرحیم رازقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالرحیم رازقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالرحیم رازقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالرحیم رازقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس