X
عکس دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اهواز، خیابان نادری بین حافظ و فردوسی مجتمع پزشکی بزرگ نادری طبقه 6 واحد 141
 • 0
 • 06132231336
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 45956
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور به آدرس اهواز، خیابان نادری بین حافظ و فردوسی مجتمع پزشکی بزرگ نادری طبقه 6 واحد 141، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور کجاست؟

مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، خیابان نادری بین حافظ و فردوسی مجتمع پزشکی بزرگ نادری طبقه 6 واحد 141 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور که 0 - 06132231336 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس