X
عکس دکتر عبدالحی فریور

دکتر عبدالحی فریور

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالحی فریور متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر گنبدکاووس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالحی فریور نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • گنبدکاووس، خیابان طالقان شرقی، بعد از دلگشا، ساختمان بزرگمهر
 • 0
 • 01733220518
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 92878
 • گنبدکاووس

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالحی فریور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالحی فریور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر عبدالحی فریور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 80% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر عبدالحی فریور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالحی فریور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالحی فریور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالحی فریور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالحی فریور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالحی فریور به آدرس گنبدکاووس، خیابان طالقان شرقی، بعد از دلگشا، ساختمان بزرگمهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالحی فریور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالحی فریور تنها بیماران گنبدکاووس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالحی فریور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر گنبدکاووس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گنبدکاووس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالحی فریور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالحی فریور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر عبدالحی فریور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالحی فریور در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر گنبدکاووس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالحی فریور کجاست؟

مطب دکتر عبدالحی فریور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر گنبدکاووس فعالیت میکند، گنبدکاووس، خیابان طالقان شرقی، بعد از دلگشا، ساختمان بزرگمهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالحی فریور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالحی فریور که 0 - 01733220518 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالحی فریور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالحی فریور، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر گنبدکاووس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحی فریور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالحی فریور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالحی فریور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالحی فریور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالحی فریور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس