X
عکس دکتر عبدالامیر ضیغمی

دکتر عبدالامیر ضیغمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالامیر ضیغمی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عبدالامیر ضیغمی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر عبدالامیر ضیغمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عبدالامیر ضیغمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عبدالامیر ضیغمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عبدالامیر ضیغمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عبدالامیر ضیغمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عبدالامیر ضیغمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عبدالامیر ضیغمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عبدالامیر ضیغمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عبدالامیر ضیغمی به آدرس تهران، چهارراه گلوبندک، بیمارستان سیدالشهدا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عبدالامیر ضیغمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عبدالامیر ضیغمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عبدالامیر ضیغمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عبدالامیر ضیغمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عبدالامیر ضیغمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر عبدالامیر ضیغمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عبدالامیر ضیغمی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عبدالامیر ضیغمی کجاست؟

مطب دکتر عبدالامیر ضیغمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، چهارراه گلوبندک، بیمارستان سیدالشهدا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عبدالامیر ضیغمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عبدالامیر ضیغمی که 0 - 02155801630 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عبدالامیر ضیغمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالامیر ضیغمی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالامیر ضیغمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عبدالامیر ضیغمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عبدالامیر ضیغمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عبدالامیر ضیغمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عبدالامیر ضیغمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس