عکس دکتر عباس پریسای

دکتر عباس پریسای

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس پریسای متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک ، ترمیمی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عباس پریسای نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش شانزدهم، جنب بانک کارآفرین، ساختمان کاج، پلاک 61، طبقه 3، واحد 12
 • 0
 • 02122137390
 • متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک ، ترمیمی
 • نظام پزشکی: 63447
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس پریسای

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عباس پریسای

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عباس پریسای را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عباس پریسای ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عباس پریسای، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عباس پریسای چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عباس پریسای، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عباس پریسای انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عباس پریسای به آدرس تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش شانزدهم، جنب بانک کارآفرین، ساختمان کاج، پلاک 61، طبقه 3، واحد 12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عباس پریسای رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عباس پریسای تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عباس پریسای به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک ، ترمیمی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عباس پریسای، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عباس پریسای مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و جراحی پلاستیک ، ترمیمی دریافت کنند.

دکتر عباس پریسای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عباس پریسای در زمینه متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک ، ترمیمی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عباس پریسای کجاست؟

مطب دکتر عباس پریسای به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک ، ترمیمی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش شانزدهم، جنب بانک کارآفرین، ساختمان کاج، پلاک 61، طبقه 3، واحد 12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عباس پریسای، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عباس پریسای که 0 - 02122137390 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عباس پریسای چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس پریسای، متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک ، ترمیمی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عباس پریسای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عباس پریسای

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عباس پریسای کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عباس پریسای امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عباس پریسای فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس