عکس دکتر عباس قنبریان

دکتر عباس قنبریان

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس قنبریان متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عباس قنبریان نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از استاد مطهری، کوچه دوم، ساختمان پزشکان سینا، واحد 10
 • 0
 • 02188739680
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 27281
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس قنبریان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عباس قنبریان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عباس قنبریان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عباس قنبریان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عباس قنبریان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عباس قنبریان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عباس قنبریان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عباس قنبریان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عباس قنبریان به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از استاد مطهری، کوچه دوم، ساختمان پزشکان سینا، واحد 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عباس قنبریان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عباس قنبریان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عباس قنبریان به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عباس قنبریان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عباس قنبریان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر عباس قنبریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عباس قنبریان در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عباس قنبریان کجاست؟

مطب دکتر عباس قنبریان به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از استاد مطهری، کوچه دوم، ساختمان پزشکان سینا، واحد 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عباس قنبریان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عباس قنبریان که 0 - 02188739680 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عباس قنبریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس قنبریان، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عباس قنبریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عباس قنبریان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عباس قنبریان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عباس قنبریان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عباس قنبریان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس