X
عکس دکتر عباس رفیعی

دکتر عباس رفیعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس رفیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عباس رفیعی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • شیراز، بلوار رحمت، نبش بیست متری امام خمینی
 • 09027140401
 • 07138246001
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 109521
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس رفیعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عباس رفیعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عباس رفیعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عباس رفیعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عباس رفیعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عباس رفیعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عباس رفیعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عباس رفیعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عباس رفیعی به آدرس شیراز، بلوار رحمت، نبش بیست متری امام خمینی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عباس رفیعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عباس رفیعی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عباس رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عباس رفیعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عباس رفیعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر عباس رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عباس رفیعی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عباس رفیعی کجاست؟

مطب دکتر عباس رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار رحمت، نبش بیست متری امام خمینی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عباس رفیعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عباس رفیعی که 09027140401 - 07138246001 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عباس رفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس رفیعی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عباس رفیعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عباس رفیعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عباس رفیعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عباس رفیعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس