عکس دکتر عباس جوشن

دکتر عباس جوشن

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس جوشن پزشک طب سنتی ایرانی در شهر اردکان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عباس جوشن نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس جوشن

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عباس جوشن

پزشک پرطرفدار
بیش از 95% مراجعین، دکتر عباس جوشن را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عباس جوشن ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عباس جوشن، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عباس جوشن چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عباس جوشن، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عباس جوشن انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عباس جوشن به آدرس اردکان، خیابان باهنر، روبروی منبع آب، بن بست75، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عباس جوشن رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عباس جوشن تنها بیماران اردکان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عباس جوشن به عنوان یک پزشک پزشک طب سنتی ایرانی، در شهر اردکان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اردکان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عباس جوشن، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عباس جوشن مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک طب سنتی ایرانی دریافت کنند.

دکتر عباس جوشن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عباس جوشن در زمینه پزشک طب سنتی ایرانی، در شهر اردکان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عباس جوشن کجاست؟

مطب دکتر عباس جوشن به عنوان یک پزشک پزشک طب سنتی ایرانی در شهر اردکان فعالیت میکند، اردکان، خیابان باهنر، روبروی منبع آب، بن بست75 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عباس جوشن، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عباس جوشن که 0 - 03532221001 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عباس جوشن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس جوشن، پزشک طب سنتی ایرانی، در شهر اردکان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عباس جوشن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عباس جوشن

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عباس جوشن کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عباس جوشن امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عباس جوشن فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس