X
عکس دکتر عباس بهرام نژاد

دکتر عباس بهرام نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس بهرام نژاد متخصص داخلی در شهر بم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عباس بهرام نژاد نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • بم، خیابان امام خمینی، نبش کوچه 29
 • 09044775387
 • 0
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 84314
 • بم

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس بهرام نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عباس بهرام نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 93% مراجعین، دکتر عباس بهرام نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر عباس بهرام نژاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عباس بهرام نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عباس بهرام نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عباس بهرام نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عباس بهرام نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عباس بهرام نژاد به آدرس بم، خیابان امام خمینی، نبش کوچه 29، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عباس بهرام نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عباس بهرام نژاد تنها بیماران بم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عباس بهرام نژاد به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر بم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عباس بهرام نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عباس بهرام نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر عباس بهرام نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عباس بهرام نژاد در زمینه متخصص داخلی، در شهر بم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عباس بهرام نژاد کجاست؟

مطب دکتر عباس بهرام نژاد به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر بم فعالیت میکند، بم، خیابان امام خمینی، نبش کوچه 29 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عباس بهرام نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عباس بهرام نژاد که 09044775387 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عباس بهرام نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس بهرام نژاد، متخصص داخلی، در شهر بم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عباس بهرام نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عباس بهرام نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عباس بهرام نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عباس بهرام نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عباس بهرام نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس